Консульство України у Бресті

Київ 14:17

У м. Житомир розпочав роботу ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь

03 жовтня, 09:24

4 жовтня у м. Житомир розпочав роботу ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь. Серед основних заходів першого дня Форуму - 8-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва, офіційна зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь з керівництвом Житомирської області, під час якої буде підписано ряд документів про співробітництво та встановлення партнерства на рівні окремих міст України і Білорусі. Відбудуться переговори керівників регіонів, міст, а також ділових кіл двох держав.

В рамках Форуму також працює виставка великогабаритної техніки, ярмарок продукції і виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Білорусі, а також форум та виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки та стартапів. Ввечері відбудеться концерт Дружби за участю українських та білоруських виконавців.

У пленарному засіданні Форуму, яке відбудеться 4 жовтня, запланована участь Президента України Володимира Зеленського та Президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Всього в рамках програми Форуму передбачається участь понад 900 представників влади та бізнесових кіл двох країн.