Консульство України у Бресті

Київ 14:30

У Мінську відбулося офіційне прийняття з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

11 вересня, 11:01

10 вересня 2019 р. у Мінську відбулося офіційне прийняття з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

Серед гостей заходу були високі представники державної влади Білорусі, зокрема Заступник Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Ігор Ляшенко, Перший заступник Міністра закордонних справ Білорусі Андрій Євдоченко, депутати Національних зборів (парламенту) Білорусі, керівники дипломатичних місій, представники експертних кіл та засобів масової інформації, сфери культури, громадських організацій, духовенства, ділових кіл, а також української громади Білорусі.

У вітальному слові Посол України Ігор Кизим подякував присутнім за підтримку України, акцентував увагу на незмінності курсу нашої держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію після перезавантаження влади в Україні та обрання Володимира Зеленського Президентом України. Наголошувалося на налаштованості нової української влади на прискорення економічних і соціальних реформ.

І.Кизим відзначив дружній характер українсько-білоруських відносин і висловив впевненість, що Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, який відбудеться 3-4 жовтня ц.р. у м. Житомирі, стане визначною подією року у двосторонніх політичних та торговельно-економічних відносинах.

На важливості успішного проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь також наголосив Заступник Прем’єр-міністра Республіки Білорусь І.Ляшенко.

Гості прийняття мали можливість оглянути підготовлені Посольством спільно з представниками української громади Білорусі етнографічну та літературну виставки, а також отримати книжки про історію та туристичний потенціал України.