Консульство України у Бресті

Київ 14:27

Гродно. Міжнародний бізнес-форум «Єврорегіон «Неман-2019»

12 вересня, 20:47

12 вересня 2019 року дипломати Консульства України в Бресті взяли участь у роботі Міжнародного бізнес-форуму «Єврорегіон «Неман-2019» та у відкритті ХХ Республіканської універсальної виставки-ярмарку «Єврорегіон «Неман-2019», що проходили у місті Гродно.

У цьогорічному форумі взяли участь понад 1000 учасників з 31 країни.

 

У рамках заходів відбулося підписання угод про співробітництво між містами Галич (Івано-Франківська область) і Новогрудок (Гродненська область), а також між містами Жовква (Львівська область) і Зельва (Гродненська область).

 

Зустріч з головою Гродненського обласного виконавчого комітету Володимиром Кравцовим.

Знайомство губернатора Гродненської області з міським головою Галича.

Інтерв’ю Консула України Анатолія Діденка білоруським ЗМІ.

З міським головою Галича Орестом Трачиком та головою Новогрудського райвиконкому Сергієм Федченком.

З міським головою Жовкви Петром Вихопенем та головою Зельвінської районної Ради депутатів Валентином Семеняком.

Знайомство губернатора Гродненської області Володимира Кравцова з міським головою Жовкви Петром Вихопенем.

 

Святкова атмосфера бізнес-форуму та виставки-ярмарку.

Останні новини

14 жовтня – День захисника України | 11 жовтня, 19:45

14 жовтня Україна на державному рівні вшановує своїх захисників. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України “Про День захисника України” від 14 жовтня 2014 року № 806 на відзначення мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

Брест. Свято української культури «Співуча Берестейщина-2019» | 11 жовтня, 09:25

9-10 жовтня в Бресті проходив V фестиваль української культури «Співуча Берестейщина», підготовлений Українською науково-педагогічною спілкою «Берегиня» за сприяння Консульства України в Бресті.

Брест. Конференція педагогічних працівників Брестської дитячої музичної школи №1 та Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена | 05 жовтня, 20:12

5 жовтня в Бресті на базі дитячої музичної школи № 1 відбулась конференція педагогів Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена та Брестської дитячої музичної школи № 1.

ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь (м.Житомир, 3-4 жовтня) | 03 жовтня, 09:12

3 жовтня у м.Житомир розпочав роботу ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь. Серед основних заходів першого дня Форуму - 8-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва, офіційна зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь з керівництвом Житомирської області, під час якої буде підписано ряд документів про співробітництво та встановлення партнерства на рівні окремих міст України і Білорусі. Відбудуться переговори керівників регіонів, міст, а також ділових кіл двох держав.

Звернення Президента України до Українського народу у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру | 29 вересня, 14:10

Дорогі співвітчизники! Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашого минулого - 78 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян.