Консульство України у Бресті

Київ 02:50

Брестська область. Відзначення 120-річчя від дня народження українського поета Дмитра Фальківського (Левчука) (1898-1934 рр.)

04 листопада 2018, 17:55

Третього листопада в с.Великі Лепеси (Брестська обл., Кобринський р-н), на батьківщині українського поета, перекладача Дмитра Фальківського, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку поетові з нагоди 120-річчя від дня його народження.

_

_

_

 

Також в рамках заходів у Кобринській центральній районній бібліотеці відбувся літературний вечір "Співець Полісся", на якому організовано виставку публікацій про Дмитра Фальківського та його творів.

 

 

Також прозвучало чимало віршів поета у виконанні учнів шкіл.

 

У виконанні Арсенія Тетерука та Віктора Місіюка прозвучала пісня на вірші Дмитра Фальківського "Очерет мені був за колиску...", дует у складі Арсенія Тетерука і Ніни Вашкевич представив цілком нову пісню.

 

Свої вірші читала Віра Жарин. Спогадами родичів про Дмитра Фальківського поділився видавець Юрій Другак.

 

А у школі мистецтв Кобрина відбувся святковий концерт за участі Кобринського вокально-хорового ансамблю народної пісні "Берегиня" та квартету "Камертон".

 

 

 

 

У заходах взяли участь українська громада, дипломати Консульства, представники органів влади Кобринського району, а також родичі письменника, студенти, учні шкіл, жителі району та міста.

Останні новини

Брест. Початок роботи дільничної виборчої комісії | 14 березня, 22:38

14 березня 2019 року розпочала свою роботу дільнична виборча комісія з виборів Президента України закордонної виборчої дільниці № 900008 закордонного виборчого округу (місто Брест, Республіка Білорусь).

Брест. Відзначення 205-ої річниці від Дня народження Тараса Шевченка | 09 березня, 13:19

9 березня в Бресті з нагоди 205-ої річниці від Дня народження Великого Кобзаря працівники Консульства України в Бресті та члени їхніх родин, представники органів влади міста та української громади Берестейщини поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку на бульварі, який названо його іменем.

Презентація сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian» | 01 березня, 18:23

У Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України імені Геннадія Удовенка відбулася презентація сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»  (сайт доступний за посиланням - https://speakukraine.net).

Пам’ятка для громадян України, які проживають або перебувають в Республіці Білорусь (Брестська, Гродненська області) у день виборів Президента України 31 березня 2019 року | 25 лютого, 18:06

Громадянам України, які проживають/перебувають на території Брестської та Гродненської областей, можна буде проголосувати на виборчій дільниці, розташованій у Консульстві України в Бресті за адресою: вул. Воровського, 19, 224030, м. Брест з 08:00 до 20:00 (за місцевим часом) 31 березня 2019 року.

Брест. Вшанування памʼяті Героїв Небесної Сотні | 20 лютого, 19:08

20 лютого за участі представників української громади у приміщенні Консульства України в Бресті відбувся захід з вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року). Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, переглянули хроніко-документальні відеозаписи подій Революції Гідності, ознайомилися з матеріалами документальної фотовиставки.