Консульство України у Бресті

Київ 18:55

Брестська область. Відзначення 120-річчя від дня народження українського поета Дмитра Фальківського (Левчука) (1898-1934 рр.)

04 листопада, 17:55

Третього листопада в с.Великі Лепеси (Брестська обл., Кобринський р-н), на батьківщині українського поета, перекладача Дмитра Фальківського, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку поетові з нагоди 120-річчя від дня його народження.

_

_

_

 

Також в рамках заходів у Кобринській центральній районній бібліотеці відбувся літературний вечір "Співець Полісся", на якому організовано виставку публікацій про Дмитра Фальківського та його творів.

 

 

Також прозвучало чимало віршів поета у виконанні учнів шкіл.

 

У виконанні Арсенія Тетерука та Віктора Місіюка прозвучала пісня на вірші Дмитра Фальківського "Очерет мені був за колиску...", дует у складі Арсенія Тетерука і Ніни Вашкевич представив цілком нову пісню.

 

Свої вірші читала Віра Жарин. Спогадами родичів про Дмитра Фальківського поділився видавець Юрій Другак.

 

А у школі мистецтв Кобрина відбувся святковий концерт за участі Кобринського вокально-хорового ансамблю народної пісні "Берегиня" та квартету "Камертон".

 

 

 

 

У заходах взяли участь українська громада, дипломати Консульства, представники органів влади Кобринського району, а також родичі письменника, студенти, учні шкіл, жителі району та міста.

Останні новини

Брест. Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 24 листопада, 21:52

24 листопада в Бресті хвилиною мовчання та божественною літургією українською мовою у церкві святих апостолів Петра і Андрія вшановано пам'ять жертв страшної трагедії - Голодомору 1932-1933 років в Україні. Україна пам’ятає! Світ визнає!

Брест. Відзначення 212-ої річниці від дня народження українського письменника, етнографа і драматурга Олекси Стороженка | 23 листопада, 13:59

23 листопада на Тришинському кладовищі в Бресті працівники Консульства разом з українською громадою поклали квіти до могили українського письменника, етнографа і драматурга Олекси Стороженка (1806–1874 рр.) з нагоди 112-ої річниці від дня його народження.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи | 21 листопада, 08:17

Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая! (Тарас Шевченко. Кавказ. 18 листопада 1845 р., Переяслав).  21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, встановлений на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній історії України: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року).

Про централізоване оформлення іноземцям віз в електронному вигляді (е-Віза) для в’їзду в Україну | 19 листопада, 08:50

З 04 квітня 2018 р. МЗС України здійснює централізоване оформлення іноземцям 44-х* держав світу віз в електронному вигляді (е-Віза) для в’їзду в Україну.