Консульство України у Бресті

Київ 00:31

Брестська область. Відзначення 120-річчя від дня народження українського поета Дмитра Фальківського (Левчука) (1898-1934 рр.)

04 листопада 2018, 17:55

Третього листопада в с.Великі Лепеси (Брестська обл., Кобринський р-н), на батьківщині українського поета, перекладача Дмитра Фальківського, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку поетові з нагоди 120-річчя від дня його народження.

_

_

_

 

Також в рамках заходів у Кобринській центральній районній бібліотеці відбувся літературний вечір "Співець Полісся", на якому організовано виставку публікацій про Дмитра Фальківського та його творів.

 

 

Також прозвучало чимало віршів поета у виконанні учнів шкіл.

 

У виконанні Арсенія Тетерука та Віктора Місіюка прозвучала пісня на вірші Дмитра Фальківського "Очерет мені був за колиску...", дует у складі Арсенія Тетерука і Ніни Вашкевич представив цілком нову пісню.

 

Свої вірші читала Віра Жарин. Спогадами родичів про Дмитра Фальківського поділився видавець Юрій Другак.

 

А у школі мистецтв Кобрина відбувся святковий концерт за участі Кобринського вокально-хорового ансамблю народної пісні "Берегиня" та квартету "Камертон".

 

 

 

 

У заходах взяли участь українська громада, дипломати Консульства, представники органів влади Кобринського району, а також родичі письменника, студенти, учні шкіл, жителі району та міста.

Останні новини

Брест. Засідання дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці №900008 | 08 липня, 21:42

8 липня у приміщенні Консульства України в Бресті відбулося перше засідання дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900008 з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Брестська і Гродненська області. До уваги виборців! Інформація щодо позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року | 08 липня, 15:25

Чинним законодавством України забезпечено у повній мірі можливість участі у виборчому процесі всім громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном. Як в Україні, так і за її межами, кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб чи передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.  До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років, та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці.

3 липня – День Незалежності Республіки Білорусь | 02 липня, 15:07

Щиро вітаємо всіх жителів Брестської і Гродненської областей зі святом – Днем Незалежності Республіки Білорусь.

Брест. Відзначення Дня Конституції України | 27 червня, 18:18

28 червня, у день 23-ої річниці Конституції України, працівники Консульства України в Бресті спільно з представники української громади Берестейщини поклали квіти до памʼятника Т.Г.Шевченку.

Брест. День кримськотатарського прапора | 26 червня, 10:07

26 червня, відзначається День кримськотатарського прапора. З нагоди свята у Консульстві України в Бресті урочисто піднято національний прапор кримськотатарського народу і сьогодні він майорить поруч з Державним прапором України.