Консульство України у Бресті

Київ 13:06

Новини

Дата з по

14 жовтня – День захисника України | 11 жовтня, 19:45

14 жовтня Україна на державному рівні вшановує своїх захисників. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України “Про День захисника України” від 14 жовтня 2014 року № 806 на відзначення мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

Брест. Свято української культури «Співуча Берестейщина-2019» | 11 жовтня, 09:25

9-10 жовтня в Бресті проходив V фестиваль української культури «Співуча Берестейщина», підготовлений Українською науково-педагогічною спілкою «Берегиня» за сприяння Консульства України в Бресті.

Брест. Конференція педагогічних працівників Брестської дитячої музичної школи №1 та Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена | 05 жовтня, 20:12

5 жовтня в Бресті на базі дитячої музичної школи № 1 відбулась конференція педагогів Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена та Брестської дитячої музичної школи № 1.

ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь (м.Житомир, 3-4 жовтня) | 03 жовтня, 09:12

3 жовтня у м.Житомир розпочав роботу ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь. Серед основних заходів першого дня Форуму - 8-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва, офіційна зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь з керівництвом Житомирської області, під час якої буде підписано ряд документів про співробітництво та встановлення партнерства на рівні окремих міст України і Білорусі. Відбудуться переговори керівників регіонів, міст, а також ділових кіл двох держав.

Звернення Президента України до Українського народу у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру | 29 вересня, 14:10

Дорогі співвітчизники! Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашого минулого - 78 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян.

Курси української мови у Гродно | 27 вересня, 21:03

27 вересня у Гродно відбулося відкриття безкоштовних курсів української мови. Слухачів курсів привітав Консул України в Бресті Анатолій Діденко.

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | 20 вересня, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

Гродно. Міжнародний бізнес-форум «Єврорегіон «Неман-2019» | 12 вересня, 20:47

12 вересня 2019 року дипломати Консульства України в Бресті взяли участь у роботі Міжнародного бізнес-форуму «Єврорегіон «Неман-2019» та у відкритті ХХ Республіканської універсальної виставки-ярмарку «Єврорегіон «Неман-2019», що проходили у місті Гродно.

9 вересня виповнюється 250 років від дня народження Івана Котляревського - українського письменника і громадського діяча, першого класика нової української літератури | 09 вересня, 09:09

Іван Котляревський (1769-1838) - автор блискучої «Енеїди», «Наталки Полтавки» та «Москаля-чарівника».

Вітаємо брестчан з 1000-літтям міста | 05 вересня, 20:52

ШАНОВНІ БРЕСТЧАНИ! Щиро вітаємо вас з 1000-літтям міста. Усі досягнення, якими багатий Брест, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ви розвиваєте місто, покращуєте його благоустрій. Разом ви велика сім’я.