До уваги закордонних українців! Виділено квоти на навчання закордонних українців у закладах вищої освіти України за рахунок коштів державного бюджету України
Опубліковано 02 лютого 2019 року о 00:49

Відповідно до чинного законодавства України з метою задоволення освітніх потреб закордонних українців, які проживають за межами України, Міністерство освіти і науки України інформує про виділення квот на навчання закордонних українців у підпорядкованих Міністерству освіти і науки України (далі – МОН) закладах вищої України (далі - ЗВО) за рахунок коштів державного бюджету.

Міністерство науки і освіти України звертає увагу, що документи закордонних українців, кандидатів на навчання у ЗВО в межах квот, подаються МОН поштою до 31 березня 2019 року. Отримані документи кандидатів на навчання після встановленого терміну не розглядатимуться.

Комплект документів на кожного кандидата має бути зібраний в окрему папку у такій послідовності:

1. Окремий аркуш з переліком всіх документів, зібраних у справі.

2. Анкета встановленого зразка, заповнена друкованими літерами з фотокарткою, прикріпленою у правому верхньому куті анкети (додаток 1).

3. Копії сторінок паспорта з зазначенням громадянства та прописки (за наявності).

4. Копія посвідчення закордонного українця.

5. Копія документа про освіту із зазначенням навчальних дисциплін, що вивчалися, та оцінками (балами) (учні загальноосвітніх навчальних закладів надають довідку про навчання у випускному класі з оцінками за півріччя, підписану директором та завірену печаткою, студенти закладів вищої освіти – виписку із залікових відомостей із зазначенням навчальних дисциплін та складених заліків та іспитів з оцінками, підписану керівником/заступником керівника ЗВО та завірену печаткою).

6. Лист-рекомендація українського національного культурного товариства (за наявності) та/або закордонної дипломатичної установи України у країні постійного проживання закордонного українця.

7. Згода на збір та обробку персональних даних (додаток 2).

8. Заповнена форма (додаток 3).

Звертаємо увагу на те, що неповні комплекти документів кандидатів або документи, подані з порушенням встановлених термінів, до розгляду не приймаються.

 Закордонним українцям, які проживають на території Брестської або Гродненської областей Республіки Білорусь та бажають подати документи на навчання у ЗВО в межах існуючих квот, доцільно ознайомитися з детальнішою інформацією щодо умов виділення квот, вступу та зарахування на навчання (додаток 4) та/або дізнатися у Консульстві України в Бресті.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux