Брестська і Гродненська області. До уваги виборців! Інформація щодо позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року
Опубліковано 08 липня 2019 року о 15:25

Чинним законодавством України забезпечено у повній мірі можливість участі у виборчому процесі всім громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном. Як в Україні, так і за її межами, кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб чи передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.  До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років, та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці.

Кожен громадянин України може перевірити своє включення до Реєстру та свої особисті дані за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN на веб-сторінці «Державний реєстр виборців (www.drv.gov.ua). Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримує відомості щодо своїх даних у Реєстрі на електронну адресу, вказану при реєстрації.

З 8 липня 2019 року в приміщенні Консульства України в Бресті за адресою: вул. Воровського, 19, 224030, м. Брест, Республіка Білорусь, розпочинає свою роботу виборча дільнична комісія закордонної виборчої дільниці № 900008.

Крім того, з 8 по 17 липня 2019 року в Консульстві будуть також знаходитися попередні списки виборців, в яких кожен громадянин України зможе перевірити свої особисті дані. При собі необхідно обов’язково мати один з документів, що підтверджує громадянство України та є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонній виборчій дільниці: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України.

З усіх питань, пов’язаних з підготовкою до позачергових виборів народних депутатів України та процедурою голосування, громадяни України, які перебувають на території Брестської та Гродненської областей (закордонна виборча дільниця № 900008), можна особисто відвідати дільничну виборчу комісію, або звернутися до комісії за телефоном +375 162 54 40 00. Комісія працює з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 18:00 (пʼятниця – до 16:45).

Запрошуємо громадян України взяти участь у позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Голосування проходитиме з 8:00 до 20:00.

DRV.GOV.UA

Сервіси Державного реєстру виборців

В розділі "Перевірка включення" Ви зможете перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux