День незалежності України. Брест
Опубліковано 24 серпня 2017 року о 12:23

24 серпня – у День незалежності України, в Бресті відбулась церемонія покладання квітів до памʼятника Т.Г.Шевченку, організована Консульством України. В урочистостях взяли участь працівники Консульства України в Бресті, голова Брестської міської ради депутатів М.В.Красовський, заступник голови Брестського міськвиконкому С.А.Жуков, представники акредитованого в Бресті дипломатичного корпусу, української громади Берестейщини, громадських організацій, засобів масової інформації.

Перед учасниками з промовою виступив Консул-керівник Консульства України в Бресті А.Н.Діденко, який привітав співвітчизників з Днем незалежності України, розповів про шлях становлення незалежності нашої держави та основні завдання, які стоять на шляху подальшої розбудови та укріплення України. До учасників заходу з вітальним словом звернулися також представники міської влади та української громади.

У приміщенні Консульства України в Бресті розміщено інформаційно-публіцистичну виставку, присвячену Дню незалежності України, з якою мають можливість ознайомитися усі відвідувачі Консульства.

 

 

                                           

24 серпня Україна відзначає 26-у річницю своєї Незалежності. У цей день 1991 року Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України.

Хоча це лише 26-та річниця, проте Українська Держава бере свій початок з давніх часів.

Історія сучасної України почалася після розпаду Радянського Союзу та ухвалення 24 серпня 1991 року Верховною Радою Акту проголошення незалежності України.

Державна незалежність надала громадянам замість формально задекларованих в СРСР реальні  особисті права та свободи і поклала край тоталітарній системі. Становлення нової суверенної України відбувалося одночасно з утвердженням демократії та розбудовою соціально орієнтованої ринкової економіки.

Починаючи з 1991 року, в Україні народилась та виросла нова генерація громадян, які шанують багатовікові демократичні традиції людства.

На світовій арені Україна після проголошення своєї незалежності є миролюбною державою з чіткою орієнтацією на інтеграцію в Європейський Союз, державою, що сповідує демократичні цивілізаційні цінності, шанує принципи та норми міжнародного права й прагне до взаємовигідного співробітництва з усіма членами міжнародного співтовариства.

Україна прагне до подальшого зміцнення зв’язків із багатомільйонним світовим українством, яке завжди активно сприяло співпраці між своєю історичною Батьківщиною та країною проживання.

Відзначаючи 26-у річницю Незалежності України, українці вірять, що подальше утвердження державного суверенітету й демократії, розбудова конкурентоспроможної ринкової економіки, активна участь у житті світової спільноти, євроінтеграційні перспективи нашої держави – це надійна гарантія процвітання України та її майбутнього членства в сім’ї народів Об’єднаної Європи.

Сьогодні це свято набуває особливого змісту, адже знову Україні доводиться боронити свою територіальну цілісність та незалежність.

Наші миролюбні плани щодо врегулювання ситуації на сході України підтримуються переважною більшістю держав світу.

Ми подолаємо всі випробування! Спільними зусиллями переможемо агресора і успішно завершимо розпочаті реформи, які є потужним стартом для повноправного входження України у європейську спільноту!

Слава Україні!

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux