Консульство України у Бресті

, Київ 22:05

Міністр екології і природних ресурсів України О.Семерак у Мінську провів зустріч з Першим заступником міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища РБ І.Малкіною

16 червня 2017, 15:18

     16 червня 2017 року в Мінську відбулась двостороння зустріч Міністра екології і природних ресурсів України О.Семерака, який бере участь у Високому сегменті 7-ої Наради Сторін Конвенції про оцінку навколишнього середовища у транскордонному контексті (Конвенція Еспо), з Першим заступником міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища РБ І.Малкіною.

     Під час зустрічі відбувся обмін думками з широкого кола питань двосторонньої співпраці з екологічної безпеки, зокрема проблематики поводження з відходами.

     У цьому контексті, білоруську сторону було поінформовано про завершення  Україною розробки Національної стратегії поводження з відходами, яка найближчим часом має бути затверджена українським урядом. Була висловлена готовність про обмін з білоруською стороною досвідом з цього питання.

     Сторони також звернули увагу  на необхідність покращення механізмів обміну інформацією з питань, які мають відношення до екологічної ситуації у прикордонних регіонах України та РБ та висловили обопільну зацікавленість в активізації діалогу з цього питання.