Консульство України у Бресті

, Київ 14:32

Новини

Дата з по

100-річчя з дня створення Волинської торгово-промислової організації та 20 річниця діяльності Волинської торгово-промислової палати | 09 вересня, 19:52

8 вересня Консул-керівник Консульства України в Бресті А.Н.Діденко взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя з дня створення Волинської торгово-промислової організації та 20-ї річниці діяльності Волинської торгово-промислової палати, які проводилися у місті Луцьку.

Урочисте прийняття в Бресті з нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України | 08 вересня, 09:15

7 вересня Консульством України в Бресті проведено урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України. У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, акредитованого в містах Брест та Гродно, міської влади Бреста, керівництва Брестської області, української громади Берестейщини, ділових кіл, духовенства, окремих підприємств та установ Бреста і Брестської області, регіональних ЗМІ, керівники прикордонних міст України, які активно співпрацюють з підприємствами Білорусі.

Коментар МЗС України у зв’язку з інформацією ЗМІ від 5 вересня 2017 року про останні заяви керівництва РФ щодо можливості розміщення миротворців ООН на Донбасі | 05 вересня, 15:35

У МЗС Україні взяли до уваги заяву Президента РФ щодо можливості розміщення миротворців ООН на Донбасі, оприлюднену в ЗМІ.

Брестський обласний фестиваль «ДАЖЫНКІ-2017» (обжинки) | 03 вересня, 17:51

2 вересня Консул-керівник Консульства України в Бресті А.Н.Діденко на запрошення голови Брестського облвиконкому А.В.Лиса взяв участь в обласному фестивалі «Дажынкі-2017», який проходив в місті Давид-Городок Столинського району.

Заява МЗС України до Міжнародного дня зниклих безвісти | 30 серпня, 19:52

30 серпня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день зниклих безвісти, проголошений у 2010 році Генеральною Асамблеєю ООН. Цього дня ми вшановуємо людей, чиє місцезнаходження та доля залишаються невідомими внаслідок збройних конфліктів або інших спалахів насильства, стихійних лих тощо.

День незалежності України. Брест | 24 серпня, 12:23

24 серпня – у День незалежності України, в Бресті відбулась церемонія покладання квітів до памʼятника Т.Г.Шевченку, організована Консульством України. В урочистостях взяли участь працівники Консульства України в Бресті, голова Брестської міської ради депутатів М.В.Красовський, заступник голови Брестського міськвиконкому С.А.Жуков, представники акредитованого в Бресті дипломатичного корпусу, української громади Берестейщини, громадських організацій, засобів масової інформації.

День Державного Прапора України. Брест | 23 серпня, 09:47

23 серпня в Консульстві України в Бресті відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь працівники Консульства України, представники української громади Берестейщини та Брестського міського виконавчого комітету. Перед учасниками виступили консул-керівник А.Н.Діденко та голова "Української науково-педагогічної спілки «Берегиня» (Республіка Білорусь)" В.С.Місіюк.      

До 26-ої річниці незалежності України | 15 серпня, 14:29

26 українців, які змінили історію (матеріали надано Міністерством інформаційної політики України)

IX Міжнародний пленер різьбярів по дереву | 11 серпня, 09:20

З 1 по 10 серпня в агротуристичному комплексі «Гарадзенскі маёнтак «Каробчыцы», що знаходиться неподалік від міста Гродно, проходив IX Міжнародний пленер різьбярів по дереву.

Навчання в Україні! | 10 серпня, 11:33

В Україні іноземці можуть здобувати освіту українською, англійською або російською мовами, залежно від пропонованих програм та рівня знання мови абітурієнтом. Іноземні студенти мають можливість навчатися у більш, ніж 240 вищих навчальних закладах і здобувати освіту за різними спеціальностями.